سرخط اخبار
اخبار سیاسی

اخبار سیاسی (8)

دوشنبه, مرداد 11 1395

فرماندار شهرستان جلفا گفت: تعامل مجلس با دولت بدون لحاظ گرایش های جناحی و سیاسی در توسعه و پیشرفت کشور بسیار حایز اهمیت بوده و راهگشاست.

دوشنبه, مرداد 04 1395

به گزارش ايرنا، در مراسم رژه نيروهاي مسلح در تبريز كه با حضور استاندار و نماينده ولي فقيه در استان برگزار شد ، يگان‌هاي نمونه ارتش، سپاه، نيروي انتظامي و بسيج توان رزمي و دفاعي خود را به نمايش گذاشتند.

یکشنبه, مرداد 03 1395

معاون سیاسی و اجتماعی شهرستان جلفا گفت: اندیشه های امام راحل باید برای نسل جوان تبیین شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلفا، صادق احمدی در جلسه تشکیل ستاد گرامیداشت مراسم ارتحال حضرت امام(ره) این شهرستان اظهار کرد: افکار و آرمان های حضرت امام(ره) می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات جوانان باشد.

یکشنبه, مرداد 03 1395

به گزارش ايرنا، زاهد محمودي روز يكشنبه در آيين تجليل از مربيان و معلمان مدارس جلفا اظهار كرد: رشد اقتصادي هر جامعه به توان قشر جوان بستگي دارد و معلمان در اين فرآيند نقش سازنده دارند.

یکشنبه, مرداد 03 1395

به گزارش ايرنا، صادق احمدي روز شنبه در نشست شوراي هماهنگي بانك هاي عامل اين شهرستان اظهاركرد: بانك ها با اعطاي تسهيلات به فعالان اقتصادي و سرمايه گذاران در تحرك اقتصادي موثر باشند.

جمعه, خرداد 21 1395

فرماندار شهرستان جلفا گفت: تکریم و حفظ کرامت نیازمندان و محرومان جامعه امری ضروری بوده و بر حمایت از آنان اولویت دارد و نباید شخصیت نیازمندان خدشه دار شود.

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %