سرخط اخبار

فرماندار جلفا: بسیج مختص به گروه خاصی نیست

فرماندار شهرستان جلفا گفت: تفکر بسیجی مختص به زمان، مکان و گروه خاصی نبوده و بحث حاکمیتی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلفا، زاهد محمودی در جلسه تشکیل ستاد گرامیداشت هفته بسیج این شهرستان اظهار کرد: ایران اسلامی همیشه نیازمند روحیه بسیجی است و این فرهنگ خوشبختانه در جامعه نهادینه شده است.

وی ب رنقش بی بدیل بسیج در تمامی دوران نظام اسلامی اشاره و تصریح کرد: اقتدار، سربلندی و پویایی نظام اسلامی ناشی از روحیه ایثار و شهادت در جامعه است.

فرماندار جلفا با تاکید بر زنده نگهداشتن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، افزود: همه باید در تعمیق و ترویج این فرهنگ از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکرده و نسل جوان امروز را با آرمان های بسیج آشنا کنند.

محمودی در ادامه به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص مسایل فرهنگی کشور اشاره وخاطرنشان کرد: هجمه های فرهنگی بیگانگان با الگوبرداری از تفکر بسیجی خنثی و بی اثر خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه جلفا در این جلسه با تشریح برنامه های هفته بسیج این شهرستان، از برگزاری بیش از 50 برنامه فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و ورزشی در طول این هفته در سطح شهرستان خبر داد.

سرهنگ احمد تقی پور برگزاری یادواره شهدا، دیدار با  امام جمعه، نشست های بصیرتی و روشنگری، عطرافشانی مزار شهدا، مسابقات فرهنگی و ورزشی، مقاله نویسی و گفتمان های بسیج را از جمله این برنامه ها بیان کرد.

بازدید 331 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار سیاسی
مدیر سیستم

مدیر سیستم: ارژنگ فری

وبگاه: arashost.com
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %