سرخط اخبار

فرماندار جلفا: كليد توسعه اقتصادي در دست معلمان است

به گزارش ايرنا، زاهد محمودي روز يكشنبه در آيين تجليل از مربيان و معلمان مدارس جلفا اظهار كرد: رشد اقتصادي هر جامعه به توان قشر جوان بستگي دارد و معلمان در اين فرآيند نقش سازنده دارند.

 

وي آموزش را كليد رشد و توسعه همه جانبه جامعه بيان كرد و افزود: معلمان به عنوان كليد آموزش و تربيت نيروي انساني ركن اصلي فرآيند توسعه هستند.

فرماندار جلفا با تقدير از تلاش بي وقفه مديران و مربيان مدارس در تربيت نسل آينده، اين شغل را بسيار حساس و خطير دانست.

محمودي خاطرنشان كرد: دولت تدبير و اميد از شروع فعاليت خود توجه به معيشت و رفاه معلمان را در دستور كار قرار داده و موفقيت هايي در اين زمينه داشته است.

وي از قشر فرهنگي جامعه خواست در تحقق سياست ها و برنامه هاي كلان دولت كه همان اجراي عدالت و قانونمداري است، دولت را ياري و همراهي كنند.

محمودي همچنين از همكاري معلمان با ستاد انتخابات شهرستان در برگزاري انتخابات 7 اسفند و دور دوم انتخابات در دهم ارديبهشت قدرداني كرد.

در اين مراسم كه به همت شوراي اسلامي و شهرداري جلفا برگزار شد؛ از تعدادي از معلمان منتخب مدارس شهر جلفا و روستاهاي همجوار با اهداي هدايايي تجليل شد.

چنين مراسمي توسط سازمان منطقه آزاد ارس در تجليل از زحمات جامعه فرهنگي شهرستان در هفته گراميداشت مقام معلم برگزار شد.

 

***معاون فرماندار جلفا: انديشه هاي امام راحل براي نسل جوان بازگو شود 

صادق احمدي روز يكشنبه در جلسه تشكيل ستاد گراميداشت مراسم ارتحال حضرت امام (ره) اين شهرستان اظهار كرد: افكار و آرمان هاي حضرت امام (ره) مي تواند راهگشاي بسياري از مشكلات جوانان باشد. 

وي تاكيد كرد: مسوولان بايد با اجراي برنامه هاي فرهنگي و برگزاري نشست هاي هم انديشي و گفتمان ها جوانان را با سيره امام راحل آشنا ساخته و وصيت نامه سياسي الهي بنيانگذار انقلاب اسلامي را به جوانان بازگو كنند. 

معاون فرماندار جلفا افزود: با توجه به برگزاري آيين گراميداشت بيست و هفتمين سالگرد ارتحال ملكوتي معمار كبير انقلاب كميته هاي مختلفي براي برگزاري هرچه بهتر اين آيين تشكيل و وظايف هريك از دستگاه ها نيز مشخص شده است. 

احمدي خاطرنشان كرد: به اين مناسبت ويژه برنامه هايي در شهرها و روستاهاي شهرستان توسط متوليان امر تدوين و آيين گراميداشتي در مصلاي وحدت هاديشهر برگزار خواهد شد. 

وي از اعزام گروه هاي مردمي براي شركت در آيين سالگرد ارتحال به حرم امام راحل خبر داد و گفت: براي برگزاري باشكوه تر مراسم امسال برنامه ريزي هاي لازم صورت گرفته است. 

در اين نشست مسوولان كميته هاي 15 گانه ستاد گراميداشت بيست و هفتمين سالگرد مراسم ارتحال حضرت امام(ره) شهرستان مشخص و فعاليت خود را آغاز كردند. 

امام خميني (ره) در 14 خرداد 1368 دار فاني را وداع كردند. 

شهرستان جلفا با 56 هزار نفر در 125 كيلومتري تبريز مركز آذربايجان شرقي واقع است. 

بازدید 352 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار سیاسی
مدیر سیستم

مدیر سیستم: ارژنگ فری

وبگاه: arashost.com
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %