سرخط اخبار

حضور 83 درصدی مردم شهرستان جلفا در انتخابات

به گزارش ایرنا، زاهد محمودی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به اینکه 41 هزار نفر از جمعیت این شهرستان واجد شرایط رای دادن بودند، خاطرنشان کرد: شهرستان مرند و جلفا به صورت مشترک دارای یک نماینده در مجلس شورای اسلامی هستند.

وی اظهار کرد: انتخابات هفتم اسفند با مشارکت حداکثری مردم و نیز همراهی و همکاری مسئولان و با پیروی از منویات مقام معظم رهبری به صورت باشکوه برگزار و مردم جلفا برگ زرین دیگری به افتخارات خود افزودند.

وی افزود: خوشبختانه انتخابات 7 اسفند در این شهرستان همانند دیگر نقاط کشور در فضایی آرام و بانشاط برگزار شد و با حضور نمایندگان نامزدها با همکاری و تلاش شبانه روزی تمام عوامل و دست اندرکاران انتخابات در کمال صحت به انجام رسید.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان جلفا ادامه داد: در روز انتخابات حضور تاثیرگذار اقشار مختلف مردم از ساعات اولیه اخذ رای در شعب انتخاباتی موجب شد تا شور و حال خاصی در سطح شهرستان خلق شود.

محمودی با تقدیر از حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای، این شکوه و عظمت را پیروزی و سربلندی برای مردم و دلگرمی برای دولتمردان در خدمتگزاری عنوان کرد. 

وی همچنین از تلاش های مستمر و بی دریغ عوامل اجرایی از جمله مجریان، هیأت های نظارت و بازرسی، نیروهای امنیتی، انتظامی که نقش مهمی در روند برگزاری سالم و گسترده انتخابات بر عهده داشتند تقدیر و تشکر کرد.

فرماندار جلفا اضافه کرد: مردم با حضور در پای صندوق های رای با وجود تمامی فشارهای داخلی و خارجی همواره دلبستگی خود به نظام و اصل ولایت فقیه و تمامیت ارضی کشور را به جهانیان ثابت کردند.

وی افزود: بی تردید این حضور گسترده که به رغم هجمه های تبلیغاتی رسانه های بیگانه تحقق یافت، نشانی از همدلی و همراهی آحاد ملت با نظام مقدس اسلامی و تجدید میثاق با آرمان های بلند امام و شهدا و بیعت با ولی امر مسلمین جهان است.

در این حوزه انتخابیه، کریم شافعی و محمد حسن نژاد به دلیل کسب نکردن یک چهارم مجموع آرا به دور دوم راه یافتند.

شهرستان جلفا با 56 هزار نفر جمعیت در 125 کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

بازدید 431 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در رویدادها
مدیر سیستم

مدیر سیستم: ارژنگ فری

وبگاه: arashost.com
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %