سرخط اخبار

نقش آفرینی دهیاران در برگزاری با شکوه انتخابات برجسته است

فرماندار شهرستان جلفا بر نقش برجسته دهیاران وشوراهای اسلامی در جلب مشارکت حداکثری مردم و افزایش شور و نشاط اجتماعی در روستاها در انتخابات 7 اسفند تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلفا، زاهد محمودی روز دوشنبه در همایش دهیاران بخش مرکزی، برگزاری انتخابات آتی را مهم ترین و حساس ترین مسئله کشور بیان و اظهار کرد: دهیاران باید فضای سالم را برای انتخابات فراهم کنند.

وی افزود: دهیاران به عنوان بازوان توانمند و مجری سیاست ها و برنامه های کلان دولت در روستاها با بالا بردن سطح آگاهی خود و روستاییان در سوق دادن مردم برای انتخاب اصلح موثر باشند.

فرماندار جلفا حفظ و تقویت روحیه خدمت رسانی به روستاییان را به دهیاران متذکر شد و افزود: دهیاران بدون وابستگی به کاندیدای خاص در انتخابات و طرفداری از جناح و حزب، زمینه اعتماد سازی و مشارکت حداکثری را در مردم فراهم کنند.

محمودی لازمه انتخابات سالم را بصیرت و بینش سیاسی افراد بیان و تصریح کرد: دهیاران به عنوان پل ارتباطی مردم و مسوولان در راستای بصیرت افزایی و تقویت روحیه امیدواری در مردم تلاش کنند.

وی همچنین زمینه سازی برای مشارکت روستاییان در آبادانی وتوسعه روستاها، تلاش برای حل مشکلات روستاییان، اجرای صحیح و دقیق سیاست های دولت در روستاها و تعامل با دستگاههای اجرایی را به دهیاران توصیه کرد.

بخشدار مرکزی جلفا نیز در این نشست با اشاره بر نقش دهیاران در پیشبرد اهداف دولت در روستاها بر ضرورت آمادگی کامل برای زمینه سازی مشارکت مردم در انتخابات توسط دهیاران تاکید کرد.

سید حسام الدین حسامی خاطرنشان کرد: توجه دولت یازدهم به روستاها به خصوص روستاها مرزی چشمگیر بوده و روستاهای بخش مرکزی جلفا نیز از این سیاست ها بی نصیب نماندند.

وی افزود: دولت تدبیر و امید به منظور ایجاد اشتغال و راندمان تولید در روستاها تسهیلات بدون بهره به روستاهای این شهرستان اختصاص داده که زمینه ساز رشد و شکوفایی روستاها خواهد بود.

حسامی از دهیاران و شوراهای اسلامی خواست زمینه را برای بهره مندی روستاییان از تسهیلات ماده 195 دولت در روستاها فراهم کنند.

در این نشست دهیاران و روسای شوراهای اسلامی مسایلی در زمینه تعامل دستگاههای اجرایی با دهیاران، حفظ جایگاه و منزلت شوراهای اسلامی در ادارات و تکمیل طرح هادی روستاها و موانع موجود مطرح کردند.

شهرستان جلفا با 46 روستا و جمعیت روستایی بالغ بر 20 هزار نفر ساکن در دو بخش مرکزی و سیه رود در فاصله 125 کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع شده است.

بازدید 360 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار علمی و فرهنگی
مدیر سیستم

مدیر سیستم: ارژنگ فری

وبگاه: arashost.com
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %