سرخط اخبار

دیدار دوچرخه سوار ایرانگرد با فرماندار جلفا

روح الله بصیری نیا دوچرخه سوار ایرانگرد با پرچم امام حسین (ع) و پیام تجلیل ازخانواده شهداء با فرماندار شهرستان جلفا دیدار کرد .

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلفا، فرماندار جلفا در این دیدار با اشاره به اهمیت و جایگاه والای فرهنگ ایثار و شهادت این حرکت فرهنگی و ورزشی را بسیار ارزشمند دانسته و آن را حرکتی معنوی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه بیان کرد.

زاهد محمودی با تجلیل از این ورزشکار، بر تداوم این حرکت های نمادین در ارج نهادن به مقام شامخ شهدای گرانقدر و تقویت روحیه ایثار و فداکاری تاکید کرد.

روح الله بصیری نیا اهل شهرستان شهریار استان تهران که پس از سفر زیارتی کربلای معلی اکثر استان های مختلف کشور را رکاب زده است، وارد شهرستان جلفا شد و با حضور در دفتر فرماندار شهرستان با وی دیدار کرد .

وی با حمل پرچمی که به تصاویر شهدای شاخص استانها و شهرستان ها  و نیز شهدای مدافع حرم منقش و همچنین متبرک به حرم مطهر حضرت امام حسین(ع) می باشد ، با رکاب زنی بین شهرستان ها و دیدار با خانواده های شهدا و مسئولین شهر،با یک اقدام فرهنگی و ورزشی یاد و خاطر این شهیدان را گرامی می دارد .

وی هدف از این سفر را تجلیل از ایثارگری ملت ایران و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و کمک به فرمان جهاد اقتصادی مقام معظم رهبری عنوان نمود .

همچنین در مراسمی با حضور جمعی از پدران و فرزندان شهدا، فرماندار، مسوول امور ایثارگران منطقه آزاد ارس از این دوچرخه سوار با اهدای هدایایی تجلیل شد.

 

 

 

 

 

 

بازدید 495 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار علمی و فرهنگی
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %