سرخط اخبار

قشر معلم رکن اصلی توسعه اقتصادی است مطلب ویژه

فرماندار شهرستان جلفا از قشر فرهنگی و معلمان به عنوان رکن اصلی در توسعه اقتصادی یاد کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلفا، زاهد محمودی در آیین تجلیل از مربیان و معلمان مدارس جلفا، اظهار کرد: رشد اقتصادی هر جامعه به توان قشر جوان بستگی دارد و معلمان در این فرآیند نقش سازنده دارند.

 

وی آموزش را کلید رشد و توسعه همه جانبه جامعه بیان کرد و افزود: معلمان به عنوان کلید آموزش و تربیت نیوری انسانی رکن اصلی فرآیند توسعه هستند.

فرماندار جلفا با تقدیر از تلاش بی وقفه مدیران و مربیان مدارس در تربیت نسل آینده، این شغل را بسیار حساس و خطیر باین کرد.

محمودی خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید از شروع فعالیت خود توجه به معیشت و رفاه معلمان را در دستور کار قرار داده و موفقیت هایی در این زمینه داشته است.

وی از قشر فرهنگی جامعه خواست در تحقق سیاست ها و برنامه های کلان دولت که همان اجرای عدالت و قانونمداری است، دولت را یاری و همراهی کنند.

محمودی همچنین از همکاری معلمان با ستاد انتخابات شهرستان در برگزاری انتخابات 7 اسفند و دور دوم در دهم اردیبهشت قدردانی کرد.

در این مراسم که به همت شورای اسلامی و شهرداری جلفا برگزار شد؛ از تعدادی از معلمان منتخب مدارس شهر جلفا و روستاهای همجوار با اهدای هدایایی تجلیل شد.

نظیر چنین مراسمی توسط سازمان منطقه آزاد ارس در تجلیل از زحمات جامعه فرهنگی شهرستان در هفته گرامیداشت مقام معلم برگزار شد.

شهرستان جلفا با 56 هزار نفر در فاصله 125 کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع شده است.

بازدید 437 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار ویژه سایت
مدیر سیستم

مدیر سیستم: ارژنگ فری

وبگاه: arashost.com
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %