سرخط اخبار

عاون عمرانی استاندار از مراکز گردشگری نوار مرزی و منطقه آزاد ارس بازدید کرد مطلب ویژه

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در سفری یک‌روزه به شهرستان جلفا، از نوار مرزی و مراکز ارایه خدمات تسهیلات سفر به مسافران در مبادی مرزی جلفا و نوردوز بازدید کرد.

 

مهندس محمدصادق پورمهدی در این بازدیدها ضمن گفت‌وگو با مسافران ورودی به کشورمان در جریان نحوه خدمات‌رسانی به اتباع ایرانی در آن‌سوی مرزها قرار گرفت.

شرکت در نشست ستاد تسهیلات سفر شهرستان جلفا و بررسی موانع و محدودیت‌ها و نحوه خدمات‌رسانی دستگاه‌های ذیربط به مسافران نوروزی از دیگر برنامه‌های معاون استاندار در سفر به جلفا بود.

وی همچنین از مرکز فرماندهی امداد و نجات منطقه آزاد ارس بازدید کرد و ضمن سرکشی به پروژه‌های در دست اجرای شهرداری جلفا و ارزیابی پیشرفت فیزیکی آنها، در نشستی با شهرداران هادی‌شهر و جلفا در جریان آخرین وضعیت و مسایل و مشکلات این شهرداری‌ها قرار گرفت.

پورمهدی در بازدید از پروژه احداث تونل‌های سه‌گانه محور جلفا – سیه رود نیز بر تسریع در تکمیل این تونل‌ها در آینده نزدیک تاکید کرد.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی همچنین از پایانه مرزی نوردوز بازدید کرد و در نشست تخصصی با حضور مسوولان شهرستان مسایل مرزی و نحوه ورود و خروج و کنترل کالا و مسافر در پایانه‌های مرزی شهرستان جلفا را مورد بررسی قرار داد.

بازدید از ایستگاه راه‌آهن جلفا و مراکز گردشگری منطقه آزاد ارس از دیگر برنامه‌های معاون استاندار در این سفر یک‌روزه بود.

فرماندار جلفا، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس، مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان و جمعی از مدیران شهرستان جلفا معاون استاندار را در این سفر کاری همراهی کردند.

بازدید 457 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار ویژه سایت
مدیر سیستم

مدیر سیستم: ارژنگ فری

وبگاه: arashost.com
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %