سرخط اخبار

همبستگی ملت ایران با مظلومان ناگسستنی است مطلب ویژه

فرماندار شهرستان جلفا گفت: همبستگی و حمایت ملت با عظمت ایران از مظلومان جهان تمام شدنی نبوده و ناگسستنی است.

 

زاهد محمودی روز جمعه در جمع راهپیمایان روز جهانی قدس این شهرستان اظهار کرد: رهایی ملت های ستم دیده در سراسر جهان از دست ظالمان به یک آرمان و هدف در ملت ایران تبدیل شده است.

وی افزود: ملت فهیم ایران اسلامی با پیروی از منویات مقام معظم رهبری یکپارچه فریاد انزجار از صهیونیست غاصب سرداده و در این راه استوار هستند.

فرماندار جلفا نیاز اصلی دنیای اسلام را وحدت و همبستگی بیان کرد و گفت: شرایط کنونی در منطقه و جهان اسلام به گونه ای است که زورگویان برای دستیابی به اهداف خود به جنایت و تفرقه اندازی روی آورده اند.

محمودی به سیاست دولت یازدهم در قابل مسایل منطقه اشاره و تصریح کرد: دولت یازدهم در راستای آرمان های والای انقلاب اسلامی و تلاش برای وحدت و اتحاد دنیای اسلام همسو با سیاست های کلان نظام اسلامی قدم برداشته است.

وی با تقدیر از مرزنشینان شهرستان که به رغم گرمای طاقت فرسا و با زبان روزه در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند، این حضور در صحنه را نیاز اصلی کشور بیان کرد.

محمودی خاطرنشان کرد: حمایت و پشتیبانی مردم از نظام و دولت موجبات شکست و ناامیدی در دشمنان و دلگرمی در خدمتگزاران را به دنبال داشته است.

مومنان روزه دار شهرستان جلفا اعم از اقشار مختلف مردم، روحانیون، مسوولان لشکری و کشوری، دانشگاهیان، فرهنگیان، بسیجیان، بازاریان، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، مرگ بر آل سعود، حمایت از فلسطین/ سفارش امام است، اسلام پیروز است/ آمریکا نابود است، ما همه سرباز توایم خامنه ای/ گوش به فرمان توایم خامنه ای و دهها شعار دیگر روز جهانی قدس را گرامی داشتند.

در پایان راهپیمایی امسال روز جهانی قدس شهرستان جلفا، قطعنامه ای 10 بندی در حمایت از آرمان های آزادی قدس شریف و خط مقاومت و انفتفاضه  و محکوم کردن جنایت های وحشیانه گروهک های سلفی و تکفیری و نیز تلاش شیطانی آل سعود برای تاثیرگذاری بر جریان بیداری اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم و ضرورت هوشیاری در برابر فتنه های زنجیراه ای استکبار را خواستار شدند.

نظیر این آیین در شهرهای هادیشهر، جلفا، سیه رود و دهستان ایری سفلی برگزار شد.

بازدید 410 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار ویژه سایت
مدیر سیستم

مدیر سیستم: ارژنگ فری

وبگاه: arashost.com
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %