سرخط اخبار
اخبار مهم

اخبار مهم (64)

یکشنبه, اسفند 22 1395

فرماندار شهرستان جلفا بر ضرورت اتخاذ تدابیر لازم برای استقبال از میهمانان نوروزی تاکید کرد و گفت: مسوولان باید با آغوش باز و آمادگی کامل از گردشگران نوروزی استقبال کنند.

یکشنبه, اسفند 22 1395

با حکم وزیر کشور علی محمودی به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان جلفا منصوب و در جلسه شورای اداری این شهرستان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلفا،  وی متولد 1354 تبریز و از کارشناسان حوزه اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی است.

محمودی پیش از این در دولت تدبیر و امید از سال 93 تا یک ماه قبل  به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان هریس مشغول فعالیت بود.

در جلسه شورای اداری شهرستان جلفا از خدمات حسام الدین حسامی بخشدار قبلی بخش مرکزی جلفا قدردانی شد. 

یکشنبه, اسفند 22 1395

فرماندار شهرستان جلفا در گرامیداشت 22 اسفند که به نام روز شهدا نامگذاری شده با حضور در منزل سه شهید گرانقدر دوران دفاع مقدس از خانواده های آنان دلجویی کرد.

سه شنبه, اسفند 17 1395

فرماندار جلفا از آمادگی  کامل این شهرستان برای استقبال و میزبانی از گردشگران، مهمانان و مسافران نوروزی خبر داد و گفت: امکانات لازم برای اسکان مهمانان نوروزی فراهم است.

یکشنبه, اسفند 01 1395

نشست فصلی مشترک شوراهای اسلامی و دهیاران بخش مرکزی شهرستان جلفا با مدیران دستگاههای اجرایی و خدمات رسان با حضور فرماندار و سرپرست بخشداری مرکزی برگزار شد.

پنج شنبه, بهمن 14 1395

در گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی و  در سالروز شهادت شهید والامقام علیرضا نقی پور علمداری، فرماندار در راس جمعی از مسوولان شهرستان در منزل پدری این شهید حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جلفا، در این بازدید که فرمانده سپاه، شورای اسلامی و شهردار هادیشهر، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، رئیس و جمعی از کارکنان دانشگاه آزاد جلفا حضور داشتند، با نثار فاتحه به روح شهید گرانقدر از بازماندگانش دلجویی شد.

شهید علیرضا نقی پور علمداری در 12 بهمن  سال 65 در سن 17 سالگی به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

در طول دهه فجر انقلاب اسلامی امسال بازدید و حضور مسوولان شهرستان در منزل شهیدان والامقام برنامه ریزی شده و در شهرها و روستاهای شهرستان توسط مسوولان شهرستانی و منطقه آزاد ارس صورت خواهد گرفت.

شهرستان جلفا در دوران جنگ تحمیلی تعداد 214 شهید والامقام، 412 جانباز صبور ، 14 آزاده سرافراز تقدیم دین و میهن اسلامی کرده است.

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %