سرخط اخبار

فرماندار:بیش از 98 درصد جمعیت شهرستان جلفا سرشماری شد

فرماندار شهرستان جلفا با بیان اینکه بیش از 98 درصد جمعیت شهرستان سرشماری شد، گفت: در این سرشماری بیش از 18 هزار خانوار شهری و روستایی فهرست برداری و سرشماری شده است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلفا، زاهد محمودی با قدردانی از مشارکت و همراهی قشرهای مختلف مردم شهرستان با ماموران ستاد سرشماری نفوس و مسکن افزود: نتایج سرشماری امسال به صورت تفکیک جنسیت و سایر داده های جمع آوری شده از طریق مراجع ذیربط اعلام خواهد شد.

وی اظهار کرد: مابقی دو درصد جمعیت سرشماری نشده شهرستان مربوط به اماکن نظامی و امنیتی است که با هماهنگی های به عمل آمده در حال فهرست برداری و ثبت نهایی است.

مدیر اجرایی ستاد سرشماری شهرستان جلفا خاططرنشان کرد: جمع آوری اطلاعات و داده های آماری در برنامه ریزی کلان کشوری و منطقه ای مورد استفاده قرار گرفته و در پیشرفت و توسعه مناطق موثر خواهد بود.

محمودی با اشاره به اجرای مرحله نخست سرشماری به روش اینترنتی از همکاری سازمان ها و ارگان های دولتی و مشارکت آحاد مردم که منجر به کسب رتبه برتر استانی شد، تقدیر و تشکر کرد.

طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 95 از سوم مهرماه به مدت 25 روز به روش اینترنتی و از 28 مهر به مدت یک ماه به روش حضوری اجرا شد.

شهرستان جلفا با 56 هزار نفر جمعیت در فاصله 125 کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع شده است.

 

بازدید 469 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار مهم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اخبار تصویری

رنگ سایت

نوع قلم

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %